Izložba radova 60. Likovne manifestacije dece i omladine „Nagrada Paja Jovanović“

Objavljeno u: Izložbe
Četvrtak, 03 Oktobar 2019 12:00

Dodatne informacije

  • Datum: Četvrtak, 03 Oktobar 2019
  • Vreme: 12:00
  • Mesto: velika galerija

 

U četvrtak, 3. oktobra, u 12h, u velikoj galeriji Kulturnog centra Vršac, biće otvorena izložba radova sa Konkursa 60. likovne manifestacije dece i omladine „Nagrada Paja Jovanović”,

uz svečanu dodelu nagrada.


Na konkurs je prijavljeno više od 800 radova, a na izložbi će biti predstavljeno 380 radova među kojima je i 31 nagrađen rad u 4 kategorije (nagrade u kategoriji 1994-2000. godište nisu dodeljene).

Izložba će moći da se pogleda u toku Dečije nedelje (7 - 11. oktobar) od 10 – 13 časova ili, za grupne posete, u ugovoreno vreme (kontakt telefon Nada Grozdanić 0628030200).

 

Spisak autora nagrađenih radova

 

Nagrade u I kategoriji 2013-2014. godište

I Nagrada – Anja Zarić, PU Čarolija,Vršac
II Nagrada – Nenad Topličan, PU Čarolija, Vršac
III Nagrada – Sfera Katarina, PU Čarolija, Vršac
III Nagrada – Sara Suhecki, Vršac
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Nemanja Pečeničić, Pu Čarolija, Vršac
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Maksim Graničarski, Pu Čarolija,Vršac
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Tomislav Suhecki, Vršac
Nagrada Gradskog muzeja Vršac – Petra Zelenbaba, PU Čarolija, Vršac
Nagrada Književne opštine Vršac – Petra Pešić, PU Čarolija Vršac

 

Nagrade u II kategoriji 2009-2012. godište

I Nagrada – Nađa Karović, PU Čarolija, Vršac
II Nagrada – Katarina Kosanović, Umetnički studio Sombor, Sombor
III Nagrada – Dunja Vasiljević, Oš Jovan Jovanović Zmaj, Beograd
III Nagrada – Miloš Konstantinov, Oš Vuk Karadžić, Vršac
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Anastasija Horvat, Oš Paja Jovanovć, Vršac
Nagrada Gradskog muzeja Vršac – Dunja Stojkovski, Oš Paja Jovanovć, Vršac
Nagrada Književne opštine Vršac – Vuk Pavlov, Oš Vuk Karadžić, Vršac



Nagrade u III kategoriji 2005-2008. godište

I Nagrada – Jelena Jovančić, Oš Đura Jakšić, Pavliš
II Nagrada – Maša Šalinački, Oš Jovan Sterija Popović, Vršac
III Nagrada – Ema Jovanović, Oš Žarko Zrenjanin, Izbište
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Maša Bućkoš, Oš Đura Jakšić, Pavliš
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Lana Nestorov, Oš Branko Radičević, Uljma
Nagrada Gradskog muzeja Vršac – Emilija Vakaresko, Oš Jovan Sterija Popović, Vršac
Nagrada Književne opštine Vršac – Kosta Mijanović, Slikarski atelej Markus, Šabac



Nagrade u IV kategoriji 2001-2004. godište

I Nagrada – Milan Janjić, Bačka Topopla
I Nagrada – Andrea Damjanović, Škola primenjenih umetnosti, Šabac
II Nagrada – Helena Ostojić, Slikarski atelje Markus, Šabac
II Nagrada – Teodora Maksimović, Škola primenjenih umetnosti, Šabac
III Nagrada –Marija Vlajković, Škola primenjenih umetnosti, Šabac
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Andrea Kabić, Slikarski atelje Markus, Šabac
Nagrada Gradskog muzeja Vršac – Helena Ostojić, Slikarski atelje Markus, Šabac
Nagrada Književne opštine Vršac – Marina Nikolić, Škola primenjenih umetnosti, Šabac

Spisak svih učesnika izložbe

Адријана Боц СОШО "Јелена Варјашки", Вршац Ађелина Поповић Пу "Чаролија",Вршац Алекса Ђура Пу "Чаролија",Вршац Алекса Ђура Пу "Чаролија",Вршац Алекса Тошаковић Ош "Бранко Радичевић", Уљма Александар Јанус Пу "Чаролија",Вршац Александар Киш Ош "Паја Јовановић", Вршац Александар Ковач Пу "Чаролија",Вршац Александар Лацковић Пу "Чаролија",Вршац Александар Николин Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Александра Ацковић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Александра Игњатов Пу "Чаролија",Вршац Александра Марковић Сликарски атеље Маркус Александра Маровић Сликарски атеље Маркус Ален Лунгу Ош "Бранко Радичевић", Уљма Алиса Леканић Ош "Паја Јовановић", Вршац Алиса Матковић Пу "Чаролија",Вршац Ана Живков Ош "Вук Карађић", Вршац Ана Илић Сликарски атеље Маркус Ана Илић Сликарски атеље Маркус Ана Којић Ош "Младост", Вршац Ана Марија Бућинац СОШО "Јелена Варјашки", Вршац Ана Месицки Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Ана Митрованов Пу "Чаролија",Вршац Ана Панић Школа примењених уметности, Шабац Ана Панић Школа примењених уметности, Шабац Ана Француски Пу "Чаролија",Вршац Анастазија Петров Ош "Вук Карађић", Вршац Анастазија Петров Ош "Вук Карађић", Вршац Анастасија Милићев Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Анастасија Радак Пу "Чаролија",Вршац Анастасија Трњанац Ош "Паја Јовановић", Вршац Анастасија Трњанац Ош "Паја Јовановић", Вршац Андреа Вигњевић ПУ "Чаробна кућица",Београд Андреа Дамњановић Школа примењених уметности, Шабац Андреа Кабић Сликарски атеље Маркус Андреа Мухи Ош "Вук Карађић", Вршац Андреј Пантелић индивидуална предаја Андрија Грубор Пу "Чаролија",Вршац Анђела Живановић Ош "Вук Карађић", Вршац Анђела Жижа Ош "Вук Карађић", Вршац Анђела Јерковић Школа примењених уметности, Шабац Анђела Мали Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Анђела Рашков Пу "Чаролија",Вршац Анђела Симунић Пу "Чаролија",Вршац Анђела Сламарски Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Анђела Стевановић Сликарски атеље Маркус Анђела Стојановић Ош "Јован Стерија Поповић", Вршац Анкић Василије Пу "Чаролија",Вршац Анна Шебешћан Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Анна Шебешћан Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Анћела Жарков Пу "Чаролија",Вршац Ања Марковић Школа примењених уметности, Шабац Барбара Јунас Уметнички студио Сомбор Бојана Бакић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Валентина Максимовић Ош "Вељко Дугошевић", Београд Валентина Моравчевић Школа примењених уметности, Шабац Вањ Чејић Пу "Чаролија",Вршац Вања Мартинов Ош "Бранко Радичевић", Уљма Вања Миловановић Ателље Вујанић, Шабац Вања Чејић Пу "Чаролија",Вршац Вања Чејић Пу "Чаролија",Вршац Виктор Ђонин Пу "Чаролија",Вршац Виктор Ђонин Пу "Чаролија",Вршац Вито Арсеновић Школа примењених уметности, Шабац Вито Арсеновић Школа примењених уметности, Шабац Вито Арсеновић Школа примењених уметности, Шабац Вук Ивановић Пу "Чаролија",Вршац Вук Кукрика ? Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Вук Пеђа Ловрић Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Вукашин Ранић Ош "Паја Јовановић", Вршац Давид Стефновић Сликарски атеље Маркус Дамир Николић Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Дамјан Жула Пу "Чаролија",Вршац Данијел Коловић Уметнички студио Сомбор Данијела Трифуновић Школа примењених уметности, Шабац Даница Грубор Пу "Чаролија",Вршац Даница Кузмановић Школа примењених уметности, Шабац Даница Кузмановић Школа примењених уметности, Шабац Даница Милосављевић Ош "Јован Стерија Поповић", Вршац Даница Стефанов Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Дарио Бранков Пу "Чаролија",Вршац Дејан Веригић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Дејан Живков Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Димитрије Димић Пу "Чаролија",Вршац Доротеа Меховић Ош "Олга Петров Радишић", Вршац Драган Стефановић Ош "Паја Јовановић", Вршац Дуња Јаков Ош "Вук Карађић", Вршац Дуња Кнежевић Пу "Чаролија",Вршац Дуња Максић Пу "Чаролија",Вршац Дуња Рајин Пу "Чаролија",Вршац Дуња Стојковски Ош "Паја Јовановић", Вршац Душан Дакић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Ђурђа Ивановић Пу "Чаролија",Вршац Ђуро Поповић Дом ученика средњих школа, Вршац Елена Живојнов Пу "Чаролија",Вршац Елизабета Стојанов Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Емилија Вукадиновић Ателље Вујанић, Шабац Емилија Лазић Пу "Чаролија",Вршац Емина Калаји Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Ерика Черчевић Уметнички студио Сомбор Ива Врашко Пу "Чаролија",Вршац Ива Стефановић Пу "Чаролија",Вршац Ива Томић Уметнички студио Сомбор Ива Хајнал Уметнички студио Сомбор Ивана Бугаринов Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Ивана Вардле Школа примењених уметности, Шабац Ивана Зрнић Пу "Чаролија",Вршац Ивана Милошевић Школа примењених уметности, Шабац Ина Ратковић Пу "Чаролија",Вршац Ина Ратковић Пу "Чаролија",Вршац Ирена Бранков Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Ирена Бранков Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Исидора Жидишић, Тијана Габриш Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Исидора Новаковић Школа примењених уметности, Шабац Исидора Поповић Школа примењених уметности, Шабац Исидора Ранић Ош "Бранко Радичевић", Уљма Искра Кљајин Ош "Вук Карађић", Вршац Искра Косановић Пу "Чаролија",Вршац Искра Трајковић индивидуална предаја Искра Трајковић индивидуална предаја Јана Николајевић Ош "Олга Петров Радишић", Вршац Јања Стојаковић Пу "Чаролија",Вршац Јелена Алексић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Јелена Ђаковић Уметнички студио Сомбор Јелена Јовановић Ош "Јован Стерија Поповић", Вршац Јелена Кнежевић Уметнички студио Сомбор Јелена Маринковић Пу "Чаролија",Вршац Јелена Мијаиловић Школа примењених уметности, Шабац Јелена Остојић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Јелена Павић Пу "Чаролија",Вршац Јоана Самоила Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Јован Бегенишић Ош "Вук Карађић", Вршац Јован Станковић Пу "Чаролија",Вршац Јована Блажин Пу "Чаролија",Вршац Јована Богданов Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Јована Грек Пу "Чаролија",Вршац Јована Грчак Пу "Чаролија",Вршац Јована Ђетковић Пу "Чаролија",Вршац Јована Јонаш Ош "Бранко Радичевић", Уљма Јована Крунић Ош "Ђура Јакшић", Павлиш Јована Мирков Ош "Јован Стерија Поповић", Вршац Јована Николић индивидуална предаја Јована Николић индивидуална предаја Јована Николић индивидуална предаја Јована Петровић Пу "Чаролија",Вршац Јована Плакаловић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Јована Прерадовић Уметнички студио Сомбор Јована Станисвљевић Пу "Чаролија",Вршац Јованов Владимир Пу "Чаролија",Вршац Јовица Бранков Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Јовица Бранков Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Калина Драгутиновић Пу "Чаролија",Вршац Катарина Баришић Школа примењених уметности, Шабац Катарина Вијатов индивидуална предаја Катарина Вијатов индивидуална предаја Катарина Маровић Сликарски атеље Маркус Катарина Маровић Сликарски атеље Маркус Космин Иваску Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Ксенија Стојковски Ош "Паја Јовановић", Вршац Лазар Ђурић Ош "Паја Јовановић", Вршац Лана Несторов Ош "Бранко Радичевић", Уљма Лана Филиповић Пу "Чаролија",Вршац Лена Ђорђевић Пу "Чаролија",Вршац Ленард Елек Шебешћан Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Ленка Јанковић ПУ "Чаробна кућица",Београд Ленка Милојчић Ош "Младост", Вршац Ленка Милојчић Ош "Младост", Вршац Леона Стојковић индивидуална предаја Леона Стојковић индивидуална предаја Леонтина Деме Ош "Бранко Радичевић", Уљма Лионел Ћуреску Ош "Паја Јовановић", Вршац Лука Вулетић Пу "Чаролија",Вршац Лука Калинић Ош "Јован Стерија Поповић", Вршац Лука Стојчевић Пу "Чаролија",Вршац Лука Тамашевић Ош "Јован Стерија Поповић", Вршац Лука Тамашевић? Ош "Јован Стерија Поповић", Вршац Лукас Сава Пералта Пу "Чаролија",Вршац Маја Шајн Ош "Паја Јовановић", Вршац Максим Ранков Пу "Чаролија",Вршац Марија Влајковић Школа примењених уметности, Шабац Марија Драгичевић Ош "Вук Карађић", Вршац Марија Ковач Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Марија Ковачев Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Марија Крстић Школа примењених уметности, Шабац Марија Попвић Пу "Чаролија",Вршац Марија Поповић Пу "Чаролија",Вршац Марија Танацков Ош "Вук Карађић", Вршац Марина Симеуновић Ош "Паја Јовановић", Вршац Марко Банда Ош "Вук Карађић", Вршац Марко Драгичевић Ош "Олга Петров Радишић", Вршац Марко Николић Ош "Вук Карађић", Вршац Марко Николић Ош "Вук Карађић", Вршац Марко Сантрач Пу "Чаролија",Вршац Марта Мали индивидуална предаја Матеј Обадић Уметнички студио Сомбор Маша Власов Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Маша Живковић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Маша Којић Ош "Паја Јовановић", Вршац Маша Којић Ош "Паја Јовановић", Вршац Маша Конфорта Пу "Чаролија",Вршац Маша Чубрило Пу "Чаролија",Вршац Мијат Леповић Ош "Вук Карађић", Вршац Мила Радовић Пу "Чаролија",Вршац Мила Ранитовић Уметнички студио Сомбор Милана Марјанов Ош "Вук Карађић", Вршац Милина Милошевић Пу "Чаролија",Вршац Милица Василевски Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Милица Васић Школа примењених уметности, Шабац Милица Дуњић Пу "Чаролија",Вршац Милица Илкић Ош "Олга Петров Радишић", Вршац Милица Јовановић индивидуална предаја Милица Јовановић индивидуална предаја Милица Јовановић индивидуална предаја Милица Јовановић индивидуална предаја Милица Митровић Сликарски атеље Маркус Милица Радосављевић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Милица Туцаковић Уметнички студио Сомбор Милица Чорба Пу "Чаролија",Вршац Миљан Ђукић Пу "Чаролија",Вршац Миљана Ловренов Уметнички студио Сомбор Миљана Пећанац Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Миљана Рац Ош "Вук Карађић", Вршац Миљана Рац Ош "Вук Карађић", Вршац Миња Васиљев Пу "Чаролија",Вршац Миња Рацић Ош "Јован Стерија Поповић", Вршац Миња Стојаkовић Пу "Чаролија",Вршац Миња Стојановић Пу "Чаролија",Вршац Миона Шљивић Пу "Чаролија",Вршац Мира Момиров Ош "Ђура Јакшић", Павлиш Мирјана Јанковић Школа примењених уметности, Шабац Мирјана Јанковић Школа примењених уметности, Шабац Михаило Милетић Школа примењених уметности, Шабац Михајло Тадић Пу "Чаролија",Вршац Нађа Ранков Ош "Вук Карађић", Вршац Наталија Илић Ош "Јован Јовановић Змај", Обреновац Наталија Илић Ош "Јован Јовановић Змај", Обреновац Наташа Капацин Пу "Чаролија",Вршац Невена Серенчеш Уметнички студио Сомбор Невена Тадић Пу "Чаролија",Вршац Немања Ђурић Пу "Чаролија",Вршац Ненад Мирков Ош "Бранко Радичевић", Уљма Ненад Топличанин Пу "Чаролија",Вршац Никола Гачић Пу "Чаролија",Вршац Никола Радукић Пу "Чаролија",Вршац Николај Згрђа СОШО "Јелена Варјашки", Вршац Николина Миланко Ош "Паја Јовановић", Вршац Нина Божовић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Нина Божовић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Нина Лауш Ош "Олга Петров Радишић", Вршац Нина Цветковић Ош "Паја Јовановић", Вршац Огњен Милошевић Школа примењених уметности, Шабац Огњен Ранић Пу "Чаролија",Вршац Огњен Славуј Пу "Чаролија",Вршац Петар Јовановић Школа примењених уметности, Шабац Петар Јовановић Школа примењених уметности, Шабац Петар Клашња Ош "Олга Петров Радишић", Вршац Петра Илић ПУ "Чаробна кућица",Београд Петра Пешић Пу "Чаролија",Вршац Петра Тошић Ош "Паја Јовановић", Вршац Петра Тошић Ош "Паја Јовановић", Вршац Санела Шајн Пу "Чаролија",Вршац Сара Маринковић Ош "Вук Карађић", Вршац Сара Њемец Пу "Чаролија",Вршац Сара Сухецки индивидуална предаја Сара Теодоровић Сликарски атеље Маркус Сара Теодоровић Сликарски атеље Маркус Софија Додош Пу "Чаролија",Вршац Софија Ранков Пу "Чаролија",Вршац Сретен Живковић СОШО "Јелена Варјашки", Вршац Стефан Вићентић Школа примењених уметности, Шабац Стефан Ђан Пу "Чаролија",Вршац Стефан Ђан Пу "Чаролија",Вршац Стефан Ђорђевић Пу "Чаролија",Вршац Стефан Жарковић Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Стефан Николин Ош "Бранко Радичевић", Уљма Стефан Новески Пу "Чаролија",Вршац Стефан Новески Пу "Чаролија",Вршац Стефан Радосављевић Пу "Чаролија",Вршац Страхиња Новаковић Сликарски атеље Маркус Тадија Илић Ош "Бранко Радичевић", Уљма Тамара Галоња Пу "Чаролија",Вршац Тара Рафаиловић Сликарски атеље Маркус Теа Пантовић Ош "Олга Петров Радишић", Вршац Теодора Величковски Пу "Чаролија",Вршац Теодора Вучковић Пу "Чаролија",Вршац Теодора Личанко? Ош "Јован Стерија Поповић", Вршац Теодора Меховић Ош "Олга Петров Радишић", Вршац Теодора Орлић Ош "Бранко Радичевић", Уљма Теодора Петровић индивидуална предаја Теодора Петровић индивидуална предаја Теодора Станојевић Ателље Вујанић, Шабац Теодора Чорба Пу "Чаролија",Вршац Теодора Шабић Ателље Вујанић, Шабац Тијана Капелан Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Тијана Крстић Ош "Вук Карађић", Вршац Тијана Ранић Ош "Жарко Зрењанин", Избиште Тијана Фибишан Гимназија "Борислав Петров Браца", Вршац Тина Живковић Ош "Јован Стерија Поповић", Вршац Томислав Боц СОШО "Јелена Варјашки", Вршац Уна Каначки Пу "Чаролија",Вршац Уна Каначки Пу "Чаролија",Вршац Уна Ковачевић Пу "Чаролија",Вршац Урош Ћурчић Ош "Вук Карађић", Вршац Фабијан Барбу Ош "Бранко Радичевић", Уљма Филип Милошев Ош "Олга Петров Радишић", Вршац Филип Панић Ош "Бранко Радичевић", Уљма Хелена Златарић Сликарски атеље Маркус Хидајет Круези СОШО "Јелена Варјашки", Вршац Хидајет Круези СОШО "Јелена Варјашки", Вршац Хидајет Круези СОШО "Јелена Варјашки", Вршац

Vi ste ovde: Home
OpstinaVrsac KulturniCentarBeograda PortalKultureVojvodine StudenskiKulturniCentar SKCNis VojvodinaOnline Alifka
BelogradoCervantes InstitutFrancais MuzejSavremeneUmetnostiVojvodine PrirodnjackiMuzejBeograd Oklagija BancaIntesa Cefix
eVrsac unijastudenataopstinevrsac etno kuca dinar