Kulturni Centar Vršac

Rezultati 58. Konkursa likovne manifestacije dece i omladine za nagradu Paje Jovanovića

Objavljeno u: Vesti iz kulture
Petak, 09 Juni 2017 11:05

U petak, 9. juna 2017. godine, u Kulturnom centru Vršac, održano je žiriranje radova prijavljenih na 58. Konkurs likovne manifestacije dece i omladine za nagradu Paje Jovanovića.

Stručna komisija, nakon zasedanja i ocenjivanja više od šest stotina pristiglih radova, donela je odluku koju možete videti ispod. Izložba nagrađenih radova biće otvorena krajem septembra u velikoj galeriji Kulturnog centra Vršac.

 

Spisak nagrađenih radova sa 58. Konkursa likovne manifestacije dece i omladine za nagradu Paje Jovanovića

 

I KATEGORIJA (5-6 godina)

1. Uglješa Khalaf – PU Čarolija (objekat Pčelica), Vršac
2. Lenka Martinov - PU Čarolija (objekat Kolibri), Vršac
3. Maša Miletić – Slikarski atelje Morariu, Vršac

Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac
Taisa Krnjački - Slikarski atelje Morariu, Vršac
Nagrada Narodnog muzeja Vršac
Ivan Tot - PU Čarolija (objekat Kolibri), Vršac
Nagrada KOV-a
Marija Karakaš -PU Čarolija (objekat Bambi), Vršac


II KATEGORIJA (7-10 godina)

1. Vuk Ožegović – Slikarski atelje Morariu, Vršac
2. Nađa Rankov – OŠ Vuk Karađžić, Vršac
3. Dorotea Udovičić – Slikarski atelje Morariu, Vršac

Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac
Milivoj Lipovina – OŠ Ilija Garašanin, Grocka
Nagrada Narodnog muzeja Vršac
Iulia Peiov – Artsoma, Timisoara, Romania
Nagrada KOV-a 
Jasmina Tokin – OŠ Vuk Karadžić, Vršac


III KATEGORIJA (11-14 godina)

1. Maša Bućkoš – OŠ Đura Jakšić, Pavliš
1. Anastasija Trajković – Slikarski atelje Morariu, Vršac
2. Bojana Janoši – OŠ Jovan Sterija Popović, Vršac
2. Ognjen Milošević – Škola crtanja i slikanja Markus, Šabac
3. Nađa Vasiljević – OŠ Pavle Savić, Beograd
3. Teodora Rudinac – OŠ Paja Jovanović, Vršac

Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac
Ivana Kojić - Škola crtanja i slikanja Markus, Šabac
Nagrada Narodnog muzeja Vršac
Nevena Purić – OŠ Pavle Savić, Beograd
Nagrada KOV-a 
Jelena Jovančić – OŠ Đura Jakšić, Pavliš

 

IV KATEGORIJA (15-18 godina)

1. Tamara Novaković – Škola primenjenih umetnosti, Šabac
1. Andrea Kabić - Škola primenjenih umetnosti, Šabac
2. Tamara Grbović – OŠ Miroslav Antić, Bele vode, Beograd
2. Jovana Bojić - Škola primenjenih umetnosti, Šabac
3. Petar Jovanović - Škola primenjenih umetnosti, Šabac
3. Dušan Vasiljević -Škola primenjenih umetnosti, Šabac

Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac
Nikola Lazarević – Slikarski atelje Morariu, Vršac
Nagrada Narodnog muzeja Vršac
Andrea Kabić - Škola primenjenih umetnosti, Šabac
Nagrada KOV-a
Anastasija Mitrović - Škola primenjenih umetnosti, Šabac

 

V KATEGORIJA (19-25 godina)

1. Marina Santrač – Akademija umetnosti Novi Sad
1. Marija Jovičić – Slikarski atelje Markus, Šabac
2. Filip Daćevac – Učiteljski fakultet Vršac
3. Anastasija Mitrović – Slikarski atelje Markus, Šabac
3. Jelena Milić – Škola primenjenih umetnosti, Šabac

Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac
Marina Santrač - Akademija umetnosti Novi Sad
Nagrada Narodnog muzeja Vršac
Sanja Brezičanin -
Nagrada KOV-a
Anastasija Mitrović - Slikarski atelje Markus, Šabac

 

Vi ste ovde: Home Rezultati 58. Konkursa likovne manifestacije dece i omladine za nagradu Paje Jovanovića
OpstinaVrsac KulturniCentarBeograda PortalKultureVojvodine StudenskiKulturniCentar SKCNis VojvodinaOnline Alifka
BelogradoCervantes InstitutFrancais MuzejSavremeneUmetnostiVojvodine PrirodnjackiMuzejBeograd Oklagija BancaIntesa Cefix
eVrsac unijastudenataopstinevrsac