Stručna komisija, nakon zasedanja i ocenjivanja više od osam stotina pristiglih radova, donela je odluku koju možete videti ispod. Izložba nagrađenih radova biće otvorena krajem septembra u velikoj galeriji Kulturnog centra Vršac.
Spisak nagrađenih učesnika na konkusu 60. Likovne manifestacije dece i omladine „Nagrada Paja Jovanović“
Nagrade u I kategoriji 2013-2014. godište
I Nagrada – Anja Zarić, PU Čarolija,Vršac
II Nagrada – Nenad Topličan, PU Čarolija, Vršac
III Nagrada – Sfera Katarina, PU Čarolija, Vršac
III Nagrada – Sara Suhecki, Vršac
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Nemanja Pečeničić, Pu Čarolija, Vršac
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Maksim Graničarski, Pu Čarolija,Vršac
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Tomislav Suhecki, Vršac
Nagrada Gradskog muzeja Vršac – Petra Zelenbaba, PU Čarolija, Vršac
Nagrada Književne opštine Vršac – Petra Pešić, PU Čarolija Vršac
Nagrade u II kategoriji 2009-2012. godište
I Nagrada – Nađa Karović, PU Čarolija, Vršac
II Nagrada – Katarina Kosanović, Umetnički studio Sombor, Sombor
III Nagrada – Dunja Vasiljević, Oš Jovan Jovanović Zmaj, Beograd
III Nagrada – Miloš Konstantinov, Oš Vuk Karadžić, Vršac
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Anastasija Horvat, Oš Paja Jovanovć, Vršac
Nagrada Gradskog muzeja Vršac – Dunja Stojkovski, Oš Paja Jovanovć, Vršac
Nagrada Književne opštine Vršac – Vuk Pavlov, Oš Vuk Karadžić, Vršac
Nagrade u III kategoriji 2005-2008. godište
I Nagrada – Jelena Jovančić, Oš Đura Jakšić, Pavliš
II Nagrada – Maša Šalinački, Oš Jovan Sterija Popović, Vršac
III Nagrada – Ema Jovanović, Oš Žarko Zrenjanin, Izbište
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Maša Bućkoš, Oš Đura Jakšić, Pavliš
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Lana Nestorov, Oš Branko Radičević, Uljma
Nagrada Gradskog muzeja Vršac – Emilija Vakaresko, Oš Jovan Sterija Popović, Vršac
Nagrada Književne opštine Vršac – Kosta Mijanović, Slikarski atelej Markus, Šabac
Nagrade u IV kategoriji 2001-2004. godište
I Nagrada – Milan Janjić, Bačka Topopla
I Nagrada – Andrea Damjanović, Škola primenjenih umetnosti, Šabac
II Nagrada – Helena Ostojić, Slikarski atelje Markus, Šabac
II Nagrada – Teodora Maksimović, Škola primenjenih umetnosti, Šabac
III Nagrada –Marija Vlajković, Škola primenjenih umetnosti, Šabac
Nagrada za kreativnost Kulturnog centra Vršac – Andrea Kabić, Slikarski atelje Markus, Šabac
Nagrada Gradskog muzeja Vršac – Helena Ostojić, Slikarski atelje Markus, Šabac
Nagrada Književne opštine Vršac – Marina Nikolić, Škola primenjenih umetnosti, Šabac
Nagrade u IV kategoriji 1994-2000. Godište
Nagrade nisu dodeljene